ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH - 10.11

Informujemy, że w dniach od 7 listopada do 7 grudnia na terenie miasta odbędzie się bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych od właścicieli prywatnych posesji. Podobnie jak w latach ubiegłych odpady będą zabierane w trakcie przejazdu samochodu od godz. 6:00 przez każdą ulicę miasta według ustalonego harmonogramu.  


Prosimy o wystawienie odpadów najpóźniej do godz. 7.00 w dniu odbioru, odpady nie wystawione w terminie nie będą zabierane. Rodzaje odpadów: zużyty sprzęt AGD, RTV (radia telewizory, monitory, lodówki, pralki ,odkurzacze), zużyte opony od samochodów osobowych, złom metalowy, dywany, wykładziny, zużyte meble i elementy stolarki (drzwi, okna z szybami), baterie i akumulatory. Prosimy o wyraźne oznaczenie odpadów do zabrania np. napis na pudelkach lub przyczepiona kartka. Nie będą zbierane: gruz, kamienie, odzież, lekarstwa, szkło luzem, materiały budowlane np. cegła, opakowania po farbach, olejach itp., odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne nie wymienione (np. papa). Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 46 / 833 33 34.

Harmonogram odbioru odpadów poniżej:

 

10.11.2016 oś .Makowska

Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego, Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Zubrzyckiego.


Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.