Wypromuj Bełchatów i poleć do Monachium!

Prowadzisz bloga? Masz swój kanał na yt? Jesteś aktywny na facebooku lub Instagramie? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Uczestnicy będą musieli przeprowadzić kampanię promującą Miasto Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury, a do wygrania jest podwójny bilet (w obie strony) do Monachium. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 16 sierpnia 2019 r., a zwycięzców poznamy w październiku.


Popularni blogerzy i youtuberzy stają się najlepszymi doradcami, z kolei dla firm to najlepsza forma promocji. Z badań wynika, że ponad połowa internetowych konsumentów decyzję o zakupie jakiegoś produktu podjęła pod wpływem osoby, którą obserwuje w mediach społecznościowych – bo influencer to osoba z krwi i kości, która tworzy coś, co ludzie chcą oglądać, słuchać lub doznawać.

 

Uczestnicy konkursu będą promować nasze miasto na swoich kontach w profilach społecznościowych

 


To właśnie do osób aktywnych w mediach społecznościowych skierowany jest konkurs organizowany przez Miasto i Miejskie Centrum Kultury. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy województwa łódzkiego, którzy aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Mowa tu o osobach prowadzących m.in. blogi, kanały na yt czy profile na Instagramie, na których poruszane są tematy podróżnicze, kulinarne, kulturalne czy lifestylowe.


Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 16 sierpnia przesłać formularz zgłoszeniowy włącznie z portfolio zawierającym trzy wpisy, artykuły lub filmy. Można to zrobić na dwa sposoby – listownie na adres: Wydział Promocji i Turystyki, Urząd Miasta w Bełchatowie, ul. Kościuszki 15, 97 – 400 Bełchatów (liczy się data wpływu do biura organizatora) lub elektronicznie na adres: konkurs@um.belchatow.pl (skan dokumentu z odręcznym podpisem).


Jury oceni nadesłane zgłoszenia pod kątem merytorycznym, stylu pisarskiego, wartości merytorycznych i formy wizualnej. Najlepsi uczestnicy przejdą do etapu drugiego konkursu, czyli przeprowadzenia kampanii reklamowej miasta Bełchatowa oraz Miejskiego Centrum Kultury. Jest o co walczyć, bo nagroda główna to bilet lotniczy dla dwóch osób w obie strony z Łodzi do Monachium. Zwycięzcę poznamy w połowie października. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są TUTAJ.

 


Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.