Spółka z o.o. - wszystko co musisz wiedzieć (16.10.2019 18:00 - 16.10.2019 20:00)

Centrum Kreatywności Fabryka i Neweconomy zapraszają na wydarzenie, na którym poznasz niezbędne informacje czym jest spółka z o.o. Na wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści - prawnicy zajmujący się tematyką działalności gospodarczych od wielu lat.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych lub posiadających start-upy, młodych przedsiębiorców, przyszłych biznesmenów, a także chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu działalności spółek, w szczególności tych z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka z o.o. jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców form spółki handlowej w Polsce. Szczególną popularnością cieszy się wśród osób fizycznych dążących do realizacji przedsięwzięć gospodarczych o większym rozmiarze. Spotkanie będzie niesamowitą okazją do zapoznania się z komentarzem prawników, a po części teoretycznej zapraszamy na konsultacje, w czasie których będziemy omawiać wasze konkretne case’y i przykłady.

Będzie to również okazja do zapoznania się z platformą crowdfundingu hybrydowego - Neweconomy, dzięki której wraz z siłą społeczności możesz uzyskiwać wsparcie w formie e-mecenatu, sprzedawać udziały lub produkty w fazie prototypu oraz przedsprzedaży. To również idealne miejsce do tworzenia unikalnych więzi między przedsiębiorcą, inwestorem, a przyszłymi klientami.

Podczas spotkania dowiesz się:

* Kiedy warto sformalizować swoją działalność?
* Jakie są plusy i minusy spółki z.o.o.?
* Kiedy zarejestrować spółkę?
* Jakie formalności muszę spełnić?
* Ile czasu zajmuje założenie spółki?
* Jakie obowiązki mają wspólnicy?
* Jak wygląda umowa między wspólnikami?
* Jak wyceniać udział od strony prawnej?
* Jak dostosować się do zmian w prawie, m.in. do Split Payment, czy RODO?
* Jak wygląda przyjęcie nowego wspólnika/ inwestora?

Ze względu na kameralną formę spotkania, prosimy o potwierdzenie obecności na naszego maila fabryka@neweconomy.pl w tytule wiadomości wpisując Spółka z o.o.

---
Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
16.10.2019 r., godz. 18:00-20:00

Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

fabryka@neweconomy.pl
Event link

Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.