Praca w zespołach wirtualnych (15.01.2020 17:00 - 15.01.2020 19:00)

Praca w wirtualnych zespołach dla wielu z nas często jest już standardem. Nie tylko pracujemy z koleżankami i kolegami z całego świata, ale też coraz częściej korzystamy z możliwości pracy poza biurem. Poza niezliczonymi korzyściami, praca w wirtualnych zespołach pociąga jednak za sobą także szereg nowych wyzwań.

- Jak efektywnie komunikować się z kolegami w innych lokalizacjach?
- Jak zbudować wirtualny zespół?
-Jak nawiązywać relacje i zyskać zaufanie kolegów?

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli szansę poznać odpowiedzi na powyższe pytania, a także wypracować zestaw praktycznych wskazówek dzięki którym usprawnią pracę w wirtualnych zespołach.

Warsztaty poprowadzi Iga Machalewska oraz Joanna Bagińska - trenerki i psycholożki biznesowe, które zmieniają przedsiębiorstwa wprowadzając rozwiązania skupiające się na ludzkiej stronie biznesu. :)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, po wcześniejszym potwierdzeniu obecności drogą mailową na fabryka@neweconomy.pl

---
Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
15.01.2020 r., godz. 17:00-19:00

Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

798 421 658
Event link

Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.