Mixer Regionalny na wakacjach - zapraszamy do Piotrkowa Trybunalskiego (30.06.2018 00:00 - 01.07.2018 00:00)

 

Mixer Regionalny na wakacjach - zapraszamy do Piotrkowa Trybunalskiego 
Kiedy? 30 czerwca – 1 lipca.
Gdzie? Podczas Festiwalu Fly Fest, Lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, Piotrków Trybunalski, ul. Przemysłowa 48.

Wszystkich sympatyków lotnictwa i zabawy na świeżym powietrzu zapraszamy w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2018 r. do Piotrkowa Trybunalskiego. Na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy pn. „Fly Fest”. Wydarzenie jest otwarte dla każdego i co ważne - niebiletowane. Główną atrakcją Fly Festu są pokazy lotnicze w wykonaniu najlepszych polskich pilotów, które rozpoczną się o godzinie 12.00 i trwać będą do 21.00. W przerwach między pokazami na niebie odbędą się koncerty na scenie Mixera. 

W tym roku postanowiliśmy pokazać naszym mieszkańcom, że na Mixer Regionalny nie trzeba czekać do września. W okresie letnim chcielibyśmy z największą imprezą wystawienniczą w regionie wyruszyć na wakacje, stąd nazwa - „Mixer Regionalny na wakacjach”. W ramach tego wydarzenia rozgrzeją Was występy na naszej muzycznej scenie, na której odbędą się koncerty wykonawców z regionu łódzkiego,  znanych m.in. z telewizyjnych programów muzycznych typu talent show. Ale to nie wszystko. Zainteresowanych rozwiązywaniem zagadek, zapraszamy do escape roomów, w których nie będzie się nudził ani duży, ani mały gość imprezy. Ponadto w Piotrkowie Trybunalskim nie zabraknie naszych stoisk promocyjnych z aktualną ofertą turystyczną, w której sypniemy garścią informacji o szlakach – rowerowych, kajakowych czy konnych. Dowiecie się, dokąd pojechać i czym tam dojechać. Znajdziecie dużo informacji o kolei, dzięki naszym wystawcom: Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Przewozom Regionalnym, Parowozowni Skierniewice i Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała.

Nie bylibyśmy sobą gdyby wakacyjny Mixer nie postawił na kreatywność. Dlatego polecamy odwiedzić stoisko Województwa Łódzkiego, gdzie będzie można zapoznać się Fotogrami Przyrodniczymi Województwa Łódzkiego, które łącząc zabawę, turystykę i rozwiązywanie zagadek, stanowią atrakcyjną formę promocji aktywnego trybu życia i wiedzy przyrodniczej. Z 15 wydanych fotogier, aż 14 rozgrywa się w Parkach Krajobrazowych WŁ. Inną ciekawą rozrywką będzie Outdoor Design Thinking czyli nasz Wakacyjny Festiwal Myślenia Projektowego, a to gwarantuje maksimum kreatywnych aktywności na świeżym powietrzu.
Podczas imprezy zorganizujemy także Biuro Rekrutacyjne Legionów PolskichWstąp po Niepodległość, czyli zabawy dla dużych i małych w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Czy nadal zastanawiacie się jak spędzić ten czerwcowo-lipcowy weekend? Przyleć na Fly Fest i wmiksuj się w Łódzkie z naszym Mixerem Regionalnym na wakacjach!
Więcej na: mixer.lodzkie.pl oraz www.flyfest.pl.
 
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Atrakcje dostępne od godziny 12.00 zarówno w sobotę, jak i niedzielę.
Letni FESTIWAL MYSLENIA PROJEKTOWEGO czyli Outdoor Design Thinking zaprasza na WARSZTATY w dwóch sesjach:
I sesja
12.00 –12.45 - Jak zaplanować spontaniczną wycieczkę z rodziną na weekend, tak aby nie musieć korzystać z aplikacji i  smartfona?
13.15 – 14.00 - Jak możemy zaprojektować balkon,  tak aby spędzać na nim więcej czasu i móc się relaksować?
14.30 – 15.15 - Skompletujcie uniwersalny ekwipunek podróżny na biwak dla rodziny z dziećmi
II sesja
16.15 – 17.00 - Jak zaplanować spontaniczną wycieczkę z rodziną na weekend, tak aby nie musieć korzystać z aplikacji i  smartfona?
17.15 – 18.00 - Jak możemy zaprojektować balkon,  tak aby spędzać na nim więcej czasu i móc się relaksować?
18.30 – 19.15 - Skompletujcie uniwersalny ekwipunek podróżny na biwak dla rodziny z dziećmi
 
ESCAPE ROOM - POKÓJ PEŁEN UNIJNYCH ZAGADEK
Zegar tyka, a ty nie możesz użyć siły, a jedynie głowy. Wraz z grupą przyjaciół (max 5 osób) macie 20 minut, aby znaleźć klucz i wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Aby to zrobić, musicie rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością, umiejętnością logicznego myślenia, kreatywnością i współpracą wszystkich osób w drużynie. W pokoju ukryto pełno dziwnych przedmiotów i wskazówek. To wcale nie jest to opis gry komputerowej, tylko atrakcji, jaką Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przygotowało z okazji Mixera Regionalnego.
Specjalnie na tę okazję stworzone zostały dwa autorskie pokoje zagadek: ETNOGRA I FUTUROGRA. Wehikuł unijnych przygód zabierze Was najpierw w podróż do urokliwego miejsca nawiązującego swym wyglądem do ludowych tradycji regionu łódzkiego. Drugim docelowym miejscem podróży będzie świat nowoczesnych technologii umieszczonych w specjalnie przygotowanej kapsule kosmicznej. Miłośnicy laserów, świateł UV, labiryntów znajdą tu świetne pole do działania.

WARSZTATY DLA DZIECI (więcej w załczeniku pod artykułem)
W trakcie wydarzenia przewidziana jest masa atrakcji dla dzieci. Od malowania, rysowania, zabawy, przez konkursy, quizy. W niedzielę na scenie Mixera wystąpi Magdalena Wasylik, znana wszystkim dzieciom piosenkarka, która wykonuje utwory m.in, do bajki Kraina Lodu. 
 
LĄDUJ Z FLY FESTEM NA SCENIE MIXERA - KONCERTY
Na scenie Mixera odbędą się koncerty wykonawców z regionu łódzkiego, znanych m.in. z telewizyjnych programów muzycznych typu talent show.
Ze względu na charakter imprezy, koncerty przeplatać się będą z pokazami lotniczymi i odbywać sie będą w niżej podanych przedziałach czasowych.

Sobota, 30 czerwca
13:40 – 15:55 zespół Grzmiąca Półlitrówa
17:15 – 17:55 Artur Dyśko
18:15 – 22:00 Agnieszka Dębowska

Niedziela, 1 lipca
12:40 – 14:55 Magdalena Wasylik
17:15 – 18:25 Artur Dyśko
19:15 – 22:00 zespół Rail

WYSTAWCY:
Skansen Rzeki Pilicy
Stado Ogierów Bogusławice
Zespół Parków Krajobrazowych WŁ
Łódzki Dom Kultury
Powiat Łowicz
Wojewódzki Związek Pszczelarzy
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
Przewozy Regionalne
Parowozownia Skierniewice
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Classic Cars
 


Event link

Gallery

`

Coments

Be the first to leave a comment! - Log in to leave a comment

Entries recommended

No news available.