Login panel

Register

ZŁOTA NITKA – Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Ubioru (27.05.2016 00:00 - 27.05.2016 00:00)

Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Ubioru ZŁOTA NITKA

to wyjątkowe, najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce, dające młodym, zdolnym projektantom szansę na międzynarodową karierę.

Od ponad 20-stu lat konkurs cieszy się ogromnym uznaniem. Misją konkursu jest wyłanianie największych talentów spośród młodych projektantów oraz promocja ich kolekcji. Swoje pierwsze kroki stawiali w nim tacy twórcy jak Maciej Zień, Agata Wojtkiewicz, Monika Onoszko, Łukasz Jemioł, Maria Wiatrowska, Dawid Tomaszewski czy duet paprocki&brzozowski. Wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie otwiera drzwi do świata wielkiej mody i kariery.

Młodzi adepci sztuki projektowania ubioru dzięki udziałowi w finale Złotej Nitki mają okazję często po raz pierwszy uczestniczyć w profesjonalnym pokazie mody. Mogą zaprezentować się od najlepszej strony i pokazać swoją talent przedstawicielom branży modowej, mediom i szerokiej publiczności. Mają też szansę by ubiegać się o staże, cenne kontakty i nagrody mogące znacznie ułatwić im zawodowy start w tej trudnej, ale i fascynującej branży.

Przed nami XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Ubioru ZŁOTA NITKA 2016. W tym roku kolekcje oceniać będą dwa gremia jury. JURY KREATORÓW, w którego skład wchodzą znani projektanci i osobowości świata mody, oraz JURY MEDIALNE, złożone z dziennikarzy i krytyków mody.

Contact

http://www.zlotanitka.eu/kontakt/
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

30 points
Wydarzenia w Łodzi

Author other news

Entries recommended

No news available.