Login panel

Register

Zarezerwuj zwiedzanie pałacu i stadniny

Turyści indywidualni oraz grupy zorganizowane mogą zwiedzać walewicki pałac i stadninę również od poniedziałku do piątku. Takie zwiedzanie wystarczy zarezerwować telefonicznie lub mailowo.

Wszystkie osoby, które chcą odwiedzić Walewice w sobotę lub niedzielę, nie muszą wcześniej rezerwować zwiedzania pałacu i stadniny. W tych dniach rozpoczyna się ono o każdej pełnej godzinie pomiędzy 10:00 a 16:00. W przypadku zwiedzania z przewodnikiem w pozostałych dniach tygodnia, rezerwacji należy dokonać pod nr tel. 697 654 246 lub mailowo na adres palac@stadninawalewice.pl.

– Z uwagi na duże zainteresowanie historią Marii Walewskiej i Napoleona Bonaparte, podjęliśmy decyzję, aby turyści mogli zwiedzać pałac i stadninę także w tygodniu, w godz. 8:00-15:00. Z uwagi na mniejszą frekwencję grup szkolnych w lipcu i sierpniu, godziny zwiedzania kompleksu Walewice w dniach od poniedziałku do piątku, można łatwiej dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. W tych dniach turystom proponujemy również nasze specjalne menu, które przygotowujemy na wcześniejsze zamówienie – wyjaśnia Magdalena Szymańska-Topolska, specjalista ds. organizacji usług turystycznych w Stadninie Koni Walewice.

Zwiedzanie walewickiego pałacu i stadniny w tygodniu trwa ponad godzinę. Goście oglądają m.in. zabytkowe pałacowe wnętrza, Apartament Napoleona oraz stajnie, w których hodowane są konie rasy półkrwi angloarabskiej. Chętne osoby mogą podczas pobytu skorzystać również z nauki jazdy konnej, a także wziąć udział w degustacji staropolskich dań, poprzedzonej konkretnym zamówieniem.


Gallery

Coments

You must loggin

Author: og

178 points
og

Author other news

Entries recommended

No news available.