Login panel

Register

XVII Regionalna Wystawa Rolno – Przemysłowa (19.08.2016 00:00 - 21.08.2016 00:00)

19-21 sierpnia w Zduńskiej Woli odbędzie się XVII Regionalna Wystawa  Rolno – Przemysłowa i I Regionalne Forum Gospodarczego w Powiecie Zduńskowolskim.  

W piątek i sobotę (19-20.08) odbywać się będzie Forum Gospodarcze. W programie przewidywane są  wystąpienia prelegentów, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach funkcjonujących na naszym terenie oraz integracja środowisk biznesowych.

Forum organizowane jest  po raz pierwszy  w powiecie zduńskowolskim w dniach 19 - 21 sierpnia 2016 r. na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (ul. Dolna 41, 98-220 Zduńska Wola).

Skierowane jest do przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki działających na terenie Województwa Łódzkiego oraz instytucji okołobiznesowych. Przewidywana liczba uczestników w tym wydarzeniu – do 200 osób.

Główne założenia Forum skupione będą wokół terenów inwestycyjnych w kontekście rozwoju gospodarczego regionu  oraz wpływu transportu na rozwój firm.  Wydarzenie ma również na celu stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości, promocję gospodarczą jako szansę na rozwój oraz budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym, naukowym i samorządowym.

Niedziela (21.08) zarezerwowana jest  na Wystawę Rolno – Przemysłową. Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli przyjmuje jeszcze zgłoszenia przedsiębiorców, chcących się pokazać na imprezie!

Wydarzenie uświetnią występy artystyczne Capoiera, prezentacje artystyczne zespołów tanecznych i wokalnych z Powiatowego   Młodzieżowego Domu Kultury „ Na Pięterku”, program artystyczny dla najmłodszych.

Gwiazdą imprezy będzie zespół Loka.

Wystawa stanowi dla firm związanych z przemysłem i rolnictwem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów, zawarcia kontraktów handlowych.  Tradycyjnie już, wydany będzie informator wystawy, prezentujący poszczególne firmy biorące w niej udział.

W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 120 wystawców, których ofertę zobaczyło kilka tysięcy odwiedzających.
Imprezie będą towarzyszyć występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, kulinaria. Wystawcy będą mogli wziąć udział w konkursie na najładniejsze stoisko wystawiennicze w poszczególnych kategoriach: rolniczej, przemysłowej i usługowej.

Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41 w godzinach 10.00 - 19.00.

Contact

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Wydział Promocji, Kultury i Sportu, tel. 43 825 45 88.

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.