Login panel

Register

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne (17.03.2016 10:00 - 18.03.2016 18:00)

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

Edukacja 2016


Już 17 marca 2016, kiedy rozpoczną się Łódzkie Targi Edukacyjne, hala Expo-Łódź zmieni się w największe centrum informacji edukacyjnej. Są one jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Łódzkie Targi Edukacyjne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających – co roku odwiedza je ponad 13 tys. młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia.

W ramach Targów prezentowana jest szeroka oferta ponadgimnazjalnych szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. Już po raz drugi do udziału w targach zapraszamy pracodawców, którzy współpracują lub są zainteresowani współpracą ze szkołami w zakresie praktycznego kształcenia zawodowego uczniów w celu wykształcenia kadr o ściśle sprecyzowanej wiedzy i umiejętnościach. Celem Salonu Pracodawcy jest ścisłe powiązanie szkół zawodowych z przedsiębiorcami, tak aby dostosować ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy i przede wszystkim pokazać jakie zawody dają gwarancję zatrudnienia i dobrej pracy po ukończeniu szkoły.

Salon Pracodawcy

Nowością tegorocznej edycji  będzie prezentacja nowoczesnych, multimedialnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne. Firmy posiadające w swojej ofercie środki i pomoce dydaktyczne nowej generacji zaprezentują innowacyjne rozwiązania w ramach Salonu Innowacyjna Szkoła. Dopełnieniem oferty Salonu będzie konferencja pt. Edukacja multimedialna we współczesnej szkole.

Łódzkie Targi Edukacyjne w 2016 r. rozszerzą swój zakres o Akademię Smyka  -  strefę dedykowaną rodzicom, którzy chcą zaplanować edukację swoich dzieci  już od najmłodszych lat. W ramach Salonu Akademia Smyka zaprezentują się publiczne i prywatne przedszkola, kluby malucha placówki mające w swojej zajęcia dodatkowe dla najmłodszych.

Jak co roku Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji skierowanych do grona nauczycielskiego, przygotowanych we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Contact

info@targi.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.