Login panel

Register

Edit Unpublish Delete

XII Rajd Mikołajkowy (03.12.2016 09:00 - 03.12.2016 11:30)

Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników zabawy na wielką paradę Mikołajów, którzy już 3 grudnia wędrować będą ulicami Łęczycy podczas XII Rajdu Mikołajkowego

Tegorocznymi partnerami łęczyckiego Oddziału PTTK są: Urząd Miejski w Łęczycy, Starostwo Powiatowe w Łęczycy, Urząd Gminy w Łęczycy, Urząd Gminy w Górze Świętej Małgorzaty, Urząd Gminy w Daszynie, Urząd Gminy w Witoni, Urząd Gminy w Świnicach Warckich,  Urząd Gminy w Ostrowach, Bank Spółdzielczy „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy.

Każdy kto chciałby wziąć udział w tegorocznych mikołajkowych zmaganiach musi zgłosić swoje uczestnictwo w Oddziale PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy, przygotować się na grudniowe szaleństwo w towarzystwie setek małych i większych Mikołajów, a następnie w dniu 3 grudnia punktualnie o godzinie 9:00 zameldować się na dziedzińcu zamku w Łęczycy.

Wskazówki organizacyjne:

9:00 - zbiórka  w sobotę 3 grudnia 2016 roku  na dziedzińcu zamku w Łęczycy

09:00 – 9:15 - uroczyste rozpoczęcie Rajdu, powitanie Św. Mikołaja,

9:15 –11:00 - przemarsz uczestników wyznaczona trasą (powędrujemy ulicami Pocztową, Kilińskiego, Dominikańską, Ks. Popiełuszki, Konopnicką, Zachodnią, Wojska Polskiego, Belwederską, Szkolną, Kilińskiego, Szpitalną, J. Grodzkiej, Poznańską do Placu T. Kościuszki.)

11:00 - 11:30 - wręczenie na Placu T. Kościuszki odznak Najaktywniejszego Turysty 2016r., Odznak  Turystyki Pieszej PTTK oraz wyróżnień dla dzieci i młodzieży szkolnej, wręczenie  prezentów uczestnikom parady.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.leczycki.pl

Contact

Prezes Zarządu Oddziału PTTK "Ziemi Łęczyckiej" - Pan Paweł Czarnecki, tel.: 668 173 956
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.