Login panel

Register

Edit Unpublish Delete

X Powiatowe Obchody Dnia Św. Huberta. (01.10.2016 09:00 - 01.10.2016 18:00)

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezie plenerowej „X Powiatowe Obchody Dnia Świętego Huberta”. Wydarzenie to odbędzie się na terenie miasta Łęczyca, na Pl. T. Kościuszki w dniu 01.10.2016 roku, w godz. 900 – 1800.

Celem tego wyjątkowego eventu jest kultywowanie kilkusetletniej tradycji myśliwskiej i konnej oraz zwrócenie uwagi na ważna rolę ekologii w obecnym funkcjonowaniu człowieka. Poprzez liczne i tematyczne występy proponujemy przybyłym gościom ciekawą i zdrową formę spędzenia wolnego czasu na łonie natury, gry i zabawy sportowe, pokazy ptaków łowczych, prezentację ras psów myśliwskich, koncerty muzyki myśliwskiej, pokazy konne, warsztaty mykologiczne, kulinarne i warsztaty ginących zawodów – kowalstwo, oraz wiele innych atrakcji.

Podczas Hubertusa Łęczyckiego nie odbywa się polowanie oraz pokot. W trakcie prezentacji omawiana jest problematyka ekologiczna.Podkreślana jest rola myśliwych w gospodarowaniu w ekosystemach. Podczas w/w wydarzenia odbędzie się konkurs kulinarny pn. „Królewski Pasztet”. Prezentowane będą również stoiska  z rękodziełem i inne tematycznie związane
z myślistwem, leśnictwem, kynologią  i jeździectwem.

Contact

Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Łęczycytel: 24 388 72 31, 24 388 72 22e-mail: promocja@leczyca.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.