Login panel

Register

X Piknik Organizacji Pozarządowych "Lokalni Niebanalni" (10.09.2017 15:00 - 10.09.2017 20:00)

10 września 2017r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4 odbędzie się X Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”. Impreza skierowana jest do stowarzyszeń, fundacji, podmiotów działalności pożytku publicznego oraz nieformalnych grup inicjatyw lokalnych prowadzących działalność na terenie miasta.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, a także Miejską Radę Działalności Pożytku Publicznego i Młodzieżową Radę Miasta cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, ukazujące czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy.

Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami pod hasłem „Strzał w dziesiątkę”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 44 724 23 11 wew. 274, 275, tel. 605 335 693

e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.