Login panel

Register

Wstęp do animacji poklatkowej (19.08.2016 10:00 - 19.08.2016 12:30)

Wstęp do animacji to pełna nowych doświadczeń lekcja. Zawierająca w sobie elementy wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Dzięki ciekawym zajęciom odkryjecie piękno sztuki filmowej. W unikatowy sposób dowiecie się jak powstaje niezwykła płynność ruchu uwieczniona na kliszy filmowej, a tym samym będziecie mieli możliwość stworzyć własne książeczki animacyjne. Zajęcia te pozwalają zobaczyć więcej niż to, co widzimy na co dzień. Dzisiejsze kino to nie to samo co podróż przez cały proces powstawania animacji metodą poklatkową. Dzięki tej lekcji będziecie mieli okazję zdobyć umiejętności oraz cechy godne profesjonalnego animatora. Wcielić się w rolę plastyka, modelarza, konstruktora czy też operatora kamery. Ugryziemy ten wątek z różnych perspektyw, by móc pochłonąć jak najwięcej animowanego piękna. Przyjdź by dowiedzieć się czym jest zeotrop, negatyw czy piksilacja.

CELE OGÓLNE: Rozwijanie umiejętności manualnych, pobudzanie wyobraźni i kreatywnego myślenia. Kształtowanie umiejętności pracy w grupie. Uwrażliwienie na sztukę filmową.

CELE SZCZEGÓŁOWE: Poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w zakresie tworzenia filmów w technice animacji poklatkowej.

WIEK UCZESTNIKÓW (grupy): 10-12 lat, 13-15lat, 16 lat i więcej
LICZBA OSÓB W GRUPIE: max. 30 osób
TECHNIKA PLASTYCZNA: modelowanie, rysowanie, projektowanie
TECHNIKA ANIMACJI: piksilacja, animacja rysunkowa
CZAS TRWANIA: 1,5 godz.

REZERWACJE
E-MAIL: muzeum@se-ma-for.com
TEL.: 42 682 26 01


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.