Login panel

Register

Wiosenny Targ Różności (23.04.2016 15:00 - 23.04.2016 18:00)

Kolejny raz Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach zaprasza na targ różności skierowany zarówno dla tych, którzy po wiosennych porządkach chcieliby wyzbyć się nadmiaru nieużywanych rzeczy, jak i tych którzy pragną nabyć ciekawe, nieprzeciętne przedmioty. Tego typu przedsięwzięcia cieszą się dużym zaintresowaniem w wielu miastach świata. Jest to doskonała okazja, aby pozyskać wyjątkowe, a nawet trudno dostępne rzeczy, które mogą okazać się bardzo przydatnym wyposażeniem naszego domu.


Targ odbędzie się 23 kwietnia br. na parkingu przed CPiK (ul. Sienkiewicza 10/12) w godz. 15 - 18. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą wystawiać m. in. książki, płyty CD i DVD, gry komputerowe, filmy, antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, drobne AGD i RTV i ich części, instrumenty muzyczne i ich części; rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież, meble. Natomiast przedmioty wielkoformatowe można prezentować w formie fotografii. Oczywiście należy pamiętać, że przeznaczone do sprzedaży przedmioty powinny być estetyczne i czyste. Organizator zastrzega również, iż w Wiosennym Targu Różności nie mogą brać udziału osoby, będące przedstawicielami firm prywatnych, sprzedające w trakcie wydarzenia asortyment danej firmy.
Wszyscy zainteresowani udziałem w tym przedsięwzięciu mogą zapoznać się z regulaminem Wiosennego Targu Różności dostępnym w siedzibie CPiK, jak również na stronie internetowej i profilu FB instytucji.
Warto pamiętać, że osoby które chcą wystawić rzeczy na sprzedaż powinny zgłosić swój udział w wydarzeniu do 18 kwietnia 2016 r. pod numerem telefonu: (46) 874 31 31 wew. 25.

Contact

promocja@cpik-brzeziny.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

128 points
Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

Author other news

Entries recommended

No news available.