Login panel

Register

Wielki Test Języka Angielskiego

20 listopada o godz. 11.00 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury radomszczanie napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w kilkudziesięciu miastach Polski jednocześnie.

W Radomsku głównym organizatorem testu jest szkoła językowa Perfect English, współorganizatorami I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego oraz MDK. Imprezę objęli Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Radomska i Starosta Powiatu Radomszczańskiego.

Partnerem Wielkiego Testu Języka Angielskiego już po raz kolejny jest ETS Global – międzynarodowy wydział Educational Testing Service (ETS) – organizacja non-profit z siedzibą w USA, światowy lider w dziedzinie oceny znajomości języków obcych i badań edukacyjnych.
Podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego w całej Polsce ETS udostępni fragmenty profesjonalnych, uznanych na całym świecie certyfikatów TOEIC® i TOEFL Junior®.

Wielki Test to okazja sprawdzenia swojej znajomości angielskiego – i to zupełnie bezpłatnie. Każdy jego uczestnik ma szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.radomsko.znaangielski.pl i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Na podstawie odpowiedzi na to jedno pytanie wytypowani będą zwycięzcy konkursu.

Więcej na www.radomsko.znaangielski.pl oraz www.polskaznaangielski.pl.


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.