Login panel

Register

Warsztaty gitarowe z BazOKiem Zelkiem (08.05.2019 18:00 - 08.05.2019 20:00)

Gitara siema! Czy Twoim marzeniem jest nauka gry na gitarze? Chcesz wywijać na wiośle jak Eric Clapton czy Jimmy Page? Książki dla bystrzaków są nudne i tendencyjne, a na lekcje indywidualne brakuje Ci czasu? Przyjdź do Fabryki na warsztaty muzycznego rzemiosła z Bartosz "BazOk" Zelek, youtuberem, nauczycielem i mistrzem gry na gitarze!

Spotkanie skierowane jest dla tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w gitarowym świecie, a także tych, którzy zaczęli, ale od dni, tygodni, miesięcy instrument kurzy się na stojaku w kącie. Podczas warsztatów Bartosz zaprezentuje podstawowe techniki gry na gitarze, a także udzieli rad, dzięki którym złapiesz bakcyla i rozpoczniesz swoją instrumentalną przygodę.

Bartosz "BazOk" Zelek to gitarzysta, muzyk sesyjny, nauczyciel i twórca na YouTube. Grą na gitarze zaraża, inspiruje, co potwierdzają wyświetlenia pod jego filmikami, a także liczne grono patronów na Patronite.pl. Bartek jest pomysłodawcą Akademii BAZRockers, internetowej szkoły gitarowej, której celem jest nauczanie i popularyzowanie gry na instrumencie.

Jego twórczość możecie podziwiać tutaj:
bazok.pl (bazok.pl)

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania, po kliknięciu "wezmę udział" na stronie wydarzenia prosimy o potwierdzenie udziału drogą mailową na: fabryka@neweconomy.pl

Nie pozostaje nam nic innego, jak zacytować naszego prelegenta - GITARY W DŁOŃ! :) I do zobaczenia w #CKFabryka.

---------------------------------------------------
Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Termin spotkania:
08.05.2019 r., godz. 18:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

Contact

fabryka@newconomy.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.