Login panel

Register

Walewice w plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie

Walewicki kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy weźmie udział w plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie 2016, organizowanym przez Dziennik Łódzki. Na Pałac i Stadninę Walewice będzie można głosować już od 7 października.

Celem plebiscytu jest wyłonienie firm z województwa łódzkiego, które ze względu na jakość i popularność wśród mieszkańców regionu, stanowią wzór godny naśladowania. Pałac i Stadnina Walewice wystartują w kategorii produkt/usługa. Plebiscyt Nasze Dobre Łódzkie wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane trzy nagrody główne: Złoty Znak Jakości (I miejsce), Srebrny Znak Jakości (II miejsce) i Brązowy Znak Jakości (III miejsce). O tym, kto wygra w konkursie, zadecydują internauci. Na Pałac i Stadninę Walewice będzie można głosować oddając swój głos za pośrednictwem Facebook’a lub wysyłając wiadomość SMS.

- Biorąc udział w plebiscycie, chcemy pochwalić się atrakcjami dla turystów, dostępnymi w Pałacu i Stadninie Walewice. Chcemy zachęcać wszystkich naszych gości do poznania historii rodu Walewskich, w tym Marii Walewskiej, metresy Napoleona Bonaparte. To właśnie w naszej państwowej stadninie można nauczyć się jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Tutaj również hodujemy doskonałe, szlachetne konie półkrwi angloarabskiej. Na terenie walewickiego kompleksu udostępniamy centrum konferencyjne i smaczną tradycyjną kuchnię polską, a w zabytkowym pałacu miejsca noclegowe. Można u nas zorganizować uroczystość rodzinną i skorzystać z przejażdżki bryczką. Proponujemy ciekawą ofertę zwiedzania, podczas którego można zobaczyć zabytkowe pałacowe wnętrza, stadninę z ponad 100-letnią tradycją czy wystawę dawnych pojazdów konnych i karet – zaznacza Jacek Chołuj, zarządzający Stadniną Koni Walewice.  

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 7 października i potrwa do 28 października. Poza nagrodami i tytułami za I, II i III miejsce, kapituła konkursowa przyzna również tytuł „Finalista plebiscytu Nasze Dobre Łódzkie 2016” tym produktom i usługom, które uplasują się na pozycjach od czwartej do dziesiątej.

Drugą już edycję plebiscytu podsumuje uroczysta gala, która odbędzie się w listopadzie.


Gallery

Coments

You must loggin

Author: og

178 points
og

Author other news

Entries recommended

No news available.