Login panel

Register

Walentynki z Małgorzatą Ostrowską (14.02.2017 18:00 - 14.02.2017 19:30)

MAŁGORZATA OSTROWSKA walentynkowo w Kutnie!

Artystka określana jest „ikoną polskiego rocka lat 80’tych” i od lat należy  do najciekawszych postaci polskiego show-businessu.

Od 18 roku życia związana z Poznaniem - tutaj debiutowała w ramach Estrady Poznańskiej i i pod Poznaniem mieszka do dziś.

Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu LOMBARD,  z którym zagrała ponad tysiąctrzysta koncertów w Polsce i poza granicami kraju (w USA, RFN, ZSRR, Holandii, Czechosłowacji, Szwecji, dawnej Jugosławii, Iraku, na Węgrzech i we Włoszech), nagrała dziesięć płyt, z których trzy otrzymały status “Złotej Płyty”, a także wylansowała kilkanaście przebojów (takich jak m.in. „Szklana pogoda”, „Droga Pani Telewizji”, „Taniec pingwina na szkle”, „Mister of America”, „Znowu radio”, „Mam dość” czy „Meluzyna”). Koncerty jazzowe na Festiwalu “Jazz Jamboree”, rola Królowej Aby w filmie „Podróże Pana Kleksa”, rola Marii Magdaleny w polskiej wersji rock-opery “Jezus Chrystus Superstar”, a później tytułowa rola w musicalu “Pocałunek Kobiety-Pająka” to kolejne etapy kariery, które uczyniły z niej niezwykle intrygującą, nieszablonową artystkę estradową.

W 1999 roku podczas Festiwalu w Sopocie otrzymała statuetkę „Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności i w tym samym roku rozpoczęła karierę solową. Od tego czasu wydała pięć płyt, z których ostatnia zatytułowana „Gramy!” ukazała się jesienią 2012 roku. Kilka utworów z okresu kariery solowej trafiło na listy przebojów, m.in. „Lawa”, „Słowa jak węże do ucha”, „Szpilki” i „Po niebieskim niebie”.

Od 2007 roku Małgorzata Ostrowska posiada swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowego 50 Festiwalu otrzymała tytuł „Ikony Festiwalu Opolskiego”.

Małgorzata Ostrowska cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią fanów, dużo koncertuje, a także często jest zapraszana do różnych programów telewizyjnych. Oprócz koncertów ze swoim zespołem bierze aktualnie udział w kilku okazjonalnych cyklach koncertowych – m.in. „Tribute to Marek Jackowski", "Symphonica" i "U2 Symfonicznie".

Największym atutem Małgorzaty Ostrowskiej są koncerty, podczas których pokazuje swoje ogromne możliwości wokalne i niezwykły temperament.

Bilety w cenie 40 zł dostepne w kasie KDK, CTMiT oraz w sprzedaży ONLINE na www.kdk.net.pl.

Contact

KDK/ul. Zółkiewskiego 4/ 99-302 Kutno / 24 254 21 37
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.