Login panel

Register

Tomek Lipiński z zespołem (Live Stage Aleksandrów Łódzki) (06.05.2016 18:00 - 06.05.2016 20:00)

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Tomasz Lipińskiego z zespołem w ramach trasy promującej najnowsza płytę „To czego pragniesz”. Koncert w ramach Live Stage Aleksandrów Łódzki będzie również powrotem do przeszłości i przypomnieniem starych i wszystkim dobrze znanych utworów Tilt i Brygady Kryzys.

Tomasz Lipiński to legendarna postać polskiego rocka i punk rocka. Był współzałożycielem i liderem zespołów Tilt, Brygada Kryzys, Fotoness. W latach '80 współpracował przez pewien czas z zespołem Izrael. Praca ta zaowocowała płytą „Biada, biada, biada”. Tomek Lipiński występował na słynnym jarocińskim festiwalu. Po raz pierwszy z zespołem Tilt (1986 r.), a później z Brygadą Kryzys (1993 r.).
Lipiński znany jest również jako autor ścieżek dźwiękowych do polskich produkcji filmowych, m.in. „Psy2”, „Słodko gorzki” oraz „Reich”.
W 2015 roku, po dwudziestoletniej przerwie wydał płytę pt. „To czego pragniesz”.

Tomkowi Lipińskiemu towarzyszy zespół ― znakomici muzycy: Maciej Dłużniewski / gitara, Piotr Leniewicz / bas, Karol Ludew / perkusja.

Czas: 6 maja 2016 r. godz. 18.00
Miejsce: Kościół pw. Św. St Kostki

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Aleksandrów Łódzki (Plac Kościuszki 4). Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie ciężko chorej Agnieszki Adriańczyk, która cierpi na stwardnienie zanikowe boczne.

Contact

42 270 03 15
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.