Login panel

Register

Targi Natura Food & beECO 2016 (07.10.2016 10:00 - 09.10.2016 18:00)

IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO są najważniejszą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej branżową imprezą dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom naturalnym i regionalnym. W tegorocznej edycji Targów weźmie udział blisko 350 wystawców. Są wśród nich mi.in.: producenci, przetwórcy, hurtownicy, dystrybutorzy żywności wysokiej jakości oraz rolnicy z różnych regionów Polski i zagranicy. Targom towarzyszą również branżowe wydarzenia towarzyszące m.in.: Forum EKObranży, BIObiznes Forum, Akademia Biokuriera czy konferencja poświęcona Fairtrade, przygotowane wspólnie z naszymi partnerami.

W tym roku nową tematyką, którą chcemy się zając jest alergia. Coraz więcej osób zmaga się z tym schorzeniem zarówno w postaci alergii pokarmowej, skórnej, wziewnej czy też z problemami AZS (atopowe zapalenie skóry). Chcemy zgłębić temat alergii i wspólnie ze specjalistami w tej dziedzinie zastanowić się, jak duże znaczenie ma stosowanie produktów naturalnych i ekologicznych (żywność, kosmetyki itp.) w codziennym życiu alergika. Eksperci, lekarze zwracają uwagę na ogromną rolę, jaką pełni odpowiedni dobór produktów używanych na co dzień w leczeniu schorzeń alergicznych . Dlatego NOWOŚCIĄ tegorocznej edycji NATURA FOOD & beECO będzie Forum Alergii (9.10), które przygotowaliśmy wspólnie z redakcją Hipoalergiczni. Wśród prelegentów będą m. in. Profesor Krzysztof Buczyłko i  Żaneta Geltz. Uczestnicy forum otrzymają informacje o rodzajach alergii, o tym jak komponować dietę alergika z wykorzystaniem produktów naturalnych, jaką rolę w walce z alergią pełnią kosmetyki naturalne.

 

Poza tym w trakcie targów redakcja Hipoalergiczni przybliży temat alergika w podróży oraz projekt Happyevolution czyli 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi.

Dodatkowo w  tym roku odbędzie się konferencja „Fairtrade – skorzystaj z rynkowej szansy!”, podczas której eksperci z Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska przybliżą m.in. system certyfikacji  fairtrade.

Z kolei entuzjastów kulinariów, którzy działają aktywnie w polskiej blogosferze zapraszamy na ciekawe spotkania, warsztaty i prelekcje, które odbędą się w ramach pierwszego Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów Kulinarnych (8-9.10).  Nie zabraknie także smaku, koloru i kulinarnej twórczości.

Program zapowiada się bardzo interesująco i z dużym ładunkiem wiedzy, a wyżej wspomniane tematy to jeszcze nie koniec tego co przygotowujemy dla odwiedzających.

 

Honorowym Patronem Targów są: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.

 

Godziny zwiedzania

7 października - 10:00 - 18:00

8 października - 10:00 - 18:00

9 października - 10:00 - 17:00

 

Ceny biletów

     

  • Bilet normalny jednorazowy (beECO & Natura Food) - 15,00 PLN
  • Bilet ulgowy jednorazowy (beECO & Natura Food) - 10,00 PLN
  • Bilet normalny trzydniowy (beECO & Natura Food) - 30,00 PLN
  • Bilet rodzinny jednorazowy (2+1, 2+2) (beECO & Natura Food) - 33,00 PLN
  • Bilet normalny jednorazowy online (beECO & Natura Food) - 11,00 PLN
  • Bilet normalny trzydniowy online (beECO & Natura Food) - 22,00 PLN
  • dzieci do lat 10 - 0,00 PLN
  •  

 

Więcej informacji znajduje się:

www.naturafood.pl
www.facebook.com/NATURAFOOD 
www.beeco.com.pl 
www.facebook.com/targibeECO

Contact

naturafood@targi.lodz.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.