Login panel

Register

SZTUKA PRZEKRACZANIA GRANIC. NIEDZIELA Z MUZEUM (02.10.2016 15:00 - 02.10.2016 18:00)

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na Niedzielę z Muzeum, która odbędzie się 2 października na terenie Ośrodka Orchidea w Grotnikach, gdzie włączymy się w Dzień Otwarty organizowany przez Stowarzyszenie Kulturalne Ethnos oraz sam Ośrodek, we współpracy ze Stowarzyszeniem Proekologicznym Grotniki-Jedlicze-Ustronie „Pinia”, sołtysem gminy oraz Kołem Gospodyń Wiejskich. Do akcji włączyło się również Muzeum Kinematografii, dzięki któremu odbędzie się ostatni Letni Kinematograf Rozrywkowy. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Grotnik, Łodzi i okolicznych miejscowości do przekroczenia granic ośrodka w przyjaznej atmosferze wspólnego świętowania. Ze swojej strony proponujemy uczestnictwo we wspólnych warsztatach „Pokaż nam coś pięknego” oraz w oprowadzaniu po tajemniczej, podróżującej ekspozycji „Spotkanie z Abstrakcją”.
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się i odwiedzenia wraz z nami Grotnik w październikowe niedzielne popołudnie. W ramach Dnia Otwartego Ośrodka Orchidea będzie wiele aktywności, w które można się włączyć, a ogromną pomocą w przeprowadzeniu warsztatów będą osoby mówiące po rosyjsku, ponieważ większość mieszkających w Grotnikach cudzoziemców to Czeczeni.

Pomóżcie nam przekroczyć bariery językowe i wybierzcie się z Nami „za granicę muzeum”.


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

4 points
muzeumsztukiwlodzi@gmail.com

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.