Login panel

Register

Sylwester w MCK Bełchatów (31.12.2016 20:00 - 31.12.2016 22:00)

To będzie wyjątkowy wieczór! Najbardziej przebojowa noc w roku przy dźwiękach znanej muzyki, z toastami i szampańską zabawą. Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na sylwestrowy koncert, który rozpocznie się o godzinie 20:00 w sali teatralno- widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

W sylwestrowy nastrój wprowadzi gości Grohman Orchestra z Łodzi. Na scenie zabrzmią znane polskie przeboje ostatnich 40 lat w oryginalnej klasycznej aranżacji. Usłyszymy m.in. utwory, takie jak: "Kocham cię, kochanie moje", "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Podaruj mi trochę słońca", Pierwszy siwy włos", a także szlagiery polskiego rocka: "Czerwony jak cegła", "Chcemy być sobą" czy "Autobiografia". To będzie niezwykłe połączenie klasyki z najpopularniejszymi polskimi utworami.

Grohman Orchestra to zespół tworzony przez muzyków Filharmonii Łódzkiej oraz liderów poszczególnych grup. Swoją nazwę przyjął od imienia wielkiego konesera sztuki, przyjaciela artystów – łodzianina Henryka Grohmana.

Koncert sylwestrowy rozpocznie się w wieczór Sylwestrowy, o godzinie 20.00. W przerwie przewidziany jest wspólny toast lampką szampana oraz słodki poczęstunek.
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz na stronie: rezerwacje.mck.belchatow.pl
.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Więcej informacji o Grohman Orchestra: grohmanorchestra.pl.


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.