Login panel

Register

Światowe Dni Młodzieży w Łodzi - PIOTRUŚ I WILK (23.07.2016 16:30 - 23.07.2016 18:30)

W ramach Światowych Dni Młodzieży parafia św. Anny we współpracy ze Studiem Se-ma-for zaprasza na nadzwyczajny pokaz krótkometrażowej animacji "Piotruś i Wilk". Dnia 23 lipca 2016 roku przy ul. Śmigłego Rydza w Łodzi odbędą się dwie otwarte projekcje Oscarowej animacji; pierwsza o godzinie 16:30 a kolejna o 17:30.
Studio Se-ma-for już od wielu lat przenosi widzów w bajkowy świat przy pomocy animacji. W dodatku samo Studio jak i znajdujące się przy nim Muzeum Animacji nosi w sobie znamiona baśni. Semafor jest miejscem, w którym tworzone są niezapomniane filmy lalkowe tj. "Miś Uszatek", "Parauszek i Przyjaciele" oraz filmy rysunkowe tj. "Zaczarowany ołówek" czy "Przygody kota Filemona", które cieszą mniejszych i większych widzów. Jednak Studio Semafor to nie tylko seriale animowane, ale również animacje krótkometrażowe, takie jak "Danny boy" czy "Ichthys", które zyskują popularność na festiwalach filmowych. Na swoim koncie Studio posiada również liczne wyróżnienia a w tym dwie prestiżowe nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za dzieło "Tango"(1983 r.) oraz "Piotruś i Wilk"(2008 r).
Tym razem mają Państwo okazję zapoznać się z niezwykłą historią Piotrusia i Wilka i tym samym przenieść się do przykrytego śniegiem miasteczka, którym rządzą żelazne zasady - zawsze wygrywa silniejszy. Jednak w tym świecie znajdzie się bohater imieniem Piotruś, który w imię przyjaźni gotowy będzie postawić się tym regułom.


Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.