Login panel

Register

Startuje Trybuna Teatru

Już 4.11 startuje VI Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez kilka dni w naszym mieście zaprezentują się zespoły teatralne z całej Polski.

Już tradycyjnie teatralne zespoły zaprezentują się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. „Trybuna” ma charakter konkursowy, a wszystkie prezentacje będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą w tym roku Adam Woronowicz, Przemysław Buksiński oraz piotrkowianin Maciej Łagodziński.
- Spektakle prezentowane będą w piątkowe popołudnie oraz w sobotę od godzin porannych. Wstęp na część konkursową jest bezpłatny, dlatego zapraszamy wszystkich miłośników teatru do oglądania występów – mówi Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor MOK.

W trakcie festiwalu zaplanowano także pokaz spektaklu „Zapolska Superstar, czyli jak przegrać, żeby wygrać” w wykonaniu Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu. Koszt wstępu na ten spektakl to 35 zł.

„Trybuna Teatru” zakończy się w niedzielę, kiedy zaplanowano wręczenie nagród oraz pokaz etiud powstałych w trakcie warsztatów.
Festiwal dofinansowany jest ze środków Łódzkiego Domu Kultury – Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego.


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.