Login panel

Register

Stacja Kutno: Kiljański & New Warsaw Trio (18.11.2016 19:30 - 18.11.2016 21:00)

Zapraszamy do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca na koncert "Przybora" 18 listopada o godz. 19:30 - wydarzenie realizowane w ramach XII Stacji Kutno.

 

Krzysztof Kiljański – wokalista o aksamitnej, ciepłej barwie głosu. Zawsze elegancki, męski. Bywa nazywany polskim Sinatrą. Laureat najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego m.in. "Fryderyki", "Superjedynka", "Złota Tarka". The New Warsaw Trio – znakomity zespół instrumentalistów: Rafał Grząka akordeon, Przemysław Skałuba – klarnet, saksofony, Konrad Kubicki – kontrabas. Koncertują na całym świecie. Specjalizują się w klezmerskich brzmieniach łącząc rozrywkę z klasyką i jazzem.

W 2015 roku ukazał  się  nowy album Kiljańskiego & The New Warsaw Trio zatytułowany  "PRZYBORA". Album został nagrany  z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku – Jeremiego Przybory. W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad takich jak "Na Całej Połaci Śnieg" czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek "Na Ryby", "Bo We Mnie  Jest Sex" czy  "Tanie Dranie". Będzie to "Kiljański jakiego nie znacie". W dziesięciu piosenkach Przybory. W znakomitych aranżacjach i interpretacjach zaskakujących świeżością, elegancją ale i dowcipem oraz lekkością wykonania. Głęboka i ciekawa barwa głosu Krzysztofa znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio tworząc materiał różnorodny, podany w lekki i atrakcyjny dla słuchacza sposób. Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni, a ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają dostaną szansę dołączenia do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie KDK, CTMiT oraz w sprzedaży ONLINE na www.kdk.net.pl.

Contact

CTMiT, ul. Teatralna 1, 99-300 Kutnotel. 24 252 82 92
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.