Login panel

Register

Spektakl Kochanie na kredyt (16.02.2017 18:00 - 16.02.2017 20:00)

Żyjemy w świecie najróżniejszych „holizmów” – uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność – przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Anna to dziewczyna sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę…

„Kochanie na kredyt” to komedia z elementami farsy – wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka – w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

Na scenie Kutnowskiego Domu Kultury wystąpią: Agnieszka Sienkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Stefano Terazzino, Piotr Zelt oraz Filip Bobek.

Bilety w cenie 80 zł już w sprzedaży / dostępne w kasie KDK, CTMiT oraz w sprzedaży ONLINE na kdk.net.pl w zakładce KUP BILET.

Contact

Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4, 99-302 Kutno / www.kdk.net.pl / 24 254 21 37
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.