Login panel

Register

SEANS Z BOBASEM - NA BANK SIĘ UDA (25.08.2019 16:00 - 25.08.2019 18:00)

 

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku serdecznie zaprasza przyszłe mamy i młodych rodziców z niemowlakami oraz dziećmi (do 5. roku życia) na Seans z Bobasem! Spotkanie jest okazją do nadrobienia zaległości kinowych.

SEANSE Z BOBASEM przystosowane są do obecności najmłodszych. Na sali kinowej będzie wyższa temperatura, lekko przygaszone światło, a dźwięk będzie ściszony. Układając repertuar cyklu, bierzemy pod uwagę czy w danym filmie nie ma brutalnych scen, wątków erotycznych lub przekleństw, dzięki czemu seanse są całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Maluchy będą mogły pobawić się na specjalnie przygotowanym przed ekranem kinowym mini placu zabaw wyposażonym w zabawki, książeczki i pluszaki, a w foyer MDK rozłożony zostanie przewijak.

Podczas seansu dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

 

Tym razem proponujemy film Na bank się uda.
reż. Szymon Jakubowski, komedia, Polska 2019, 100 minut, od 15 lat

bilety: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy, 14 zł grupowy i Tani Poniedziałek, Seans z Bobasem

 

 

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

 

25.08.2019 r.

Contact

info@mdkradomsko.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.