Login panel

Register

Radomsko Mebluje na targach Meble Polska 2018

 

Film

Stoły, krzesła, komody, witryny, szafy, stoliki, łóżka i wiele innych elementów wyposażenia wnętrz produkowanych przez radomszczańskie firmy meblarskie zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej edycji największych w Europie Środkowo – Wschodniej kontraktacji meblowych – targów Meble Polska 2018, które rozpoczną się 6 marca br. w Poznaniu. Tym razem pod egidą RADOMSKO MEBLUJE, na powierzchni 570 m², najnowsze kolekcje zaprezentuje 13 firm: Badi, Green Valley, Meble Olejnikowski, Mebdom, Meble Gołąb, Mebel – Sokół, Meblomax, Meble Nowicki, Meble Gniatkowski, Meble Radomsko, Meble Pszonka, Styl – Meb, Kemichal.

Podobnie jak w roku ubiegłym, wszyscy producenci mebli regionu radomszczańskiego, wśród nich także Fameg i Mebin, prezentować się będą w jednym pawilonie – 3A.

 

Udział w targach „Meble Polska” to czwarta, wspólna inicjatywa wystawiennicza miasta i firm zrzeszonych w projekcie „Radomsko Mebluje”. Jest to przedsięwzięcie, w którym finansowe wsparcie władz Radomska w wysokości 70.000 zł w połączeniu z pomocą organizacyjną stanowi ogromne ułatwienie dla firm, w szczególności tych najmniejszych, które nie mają jeszcze doświadczeń w udziale w tego typu wydarzeniach.

 

Wypracowana dotychczas formuła partnerskich zasad współpracy i uczestnictwa w jednych z najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie, jakim niewątpliwie są targi Meble Polska, doskonale się sprawdza. Z roku na rok powiększa się grono przedsiębiorców zainteresowanych wspólnym uczestnictwem w wystawie pod szyldem „Radomsko Mebluje”. Udział w wydarzeniu skupiającym najbardziej liczących się dostawców mebli w Polsce jest ważnym elementów kreowania wizerunku Radomska jako liczącego się ośrodka meblowego, nie tylko na arenie ogólnopolskiej” - podkreśla prezydent Jarosław Ferenc.

 

Targi Meble Polska 2018 potrwają do 9 marca.

 


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.