Login panel

Register

"Przystanek Bilew" - twórczo i aktywnie.

W miejscowości Bilew woj. łódzkie, powiat łaski gmina Sędziejowice realizowany jest projekt współfinansowany przez Województwo Łódzkie i Gminę Sędziejowice "Przystanek Bilew" - twórczo i aktywnie. W ramach projektu dla miejscowej ludności oraz klubu Paka Bilewiaka działającego przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilewie zakupiono: sprzęt nagłaśniający, wieżę stereofoniczną, regulowane słupki do gry w siatkówkę oraz badmintona wraz z całym osprzętem (piłki, siatki, liny, rakietki, lotki) oraz zestaw do gry w bocce. Ponadto zakupiono zestaw do animacji zabaw (chustę animacyjną, matę animacyjną, linę animacyjną, zestaw do robienia ogromnych baniek mydlanych) dla dzieci, który wykorzystywany będzie podczas licznych imprez organizowanych na terenie sołectwa. Dzieci i młodzież z klubu Paka Bilewiaka często biorą udział w warsztatach plastycznych organizowanych w klubie, prowadzą kronikę wydarzeń. Dla tej sfery działalności zakupiono laminator oraz gliotynę do cięcia papieru. 

Druga część projektu to wydarzenia: warsztaty ozdabiania biżuterii techniką decoupage z motywem ludowym, warsztaty z ceramiki oraz turniej gry w piłkę siatkową, badmintona oraz boccię. 

Realizacja tego projektu pozwoli nam kontynuować wcześniej podjęte działania, zakupiony sprzęt pozwoli na rozwój tej małej społeczności a częstsze spotkaniapozwolą zacieśnić więzy sąsiedzkie, nawiązać nowe znajomości a nawet przyjaźnie. :) 

Więcej o naszych działaniach można przeczytać na facebooku: www.facebook.com/PakaBilewiaka/ 

Contact

Bilew 2698-160 Sędziejowice.
Place link

Gallery

Coments

You must loggin

2 points
naszbilew@gmail.com

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.