Login panel

Register

"Porozmawiajmy o rozwoju Twojego start-up'u w branżach kreatywnych" - Inauguracja cyklu spotkań (15.11.2016 17:30 - 15.11.2016 20:30)

15 listopada o 17:30 zapraszamy na inaugurację cyklu spotkań "Porozmawiajmy o rozwoju Twojego start - up'u w branżach kreatywnych". W siedzibie naszej firmy na Piotrkowskiej 121 lok. 11, przy kawie, w kameralnej atmosferze nie kojarzącej się ze sztywnymi szkoleniami i nudnymi warsztatami, zaangażujemy Was do rozmowy o kwestiach związanych z prowadzeniem i rozwijaniem własnej działalności. 

Pamiętając o trudnościach, z jakimi przyszlo nam się zmierzyć na początku działalności WOBC Sp. z o.o., pragniemy podzielić się z Wami naszym doświedczeniem i praktyczną wiedzą, narzędzami przydatnymi do skutecznego działania na rynku gospodarczym. 

Podczas pierwszego spotkania pod nazwą "Rozmowy o podatkach" 15 listopada, od 17:30 będziemy opowiadać o najistotniejszych zagadnieniach podatkowych dotyczących kreatywnych start-up'ów. W trakcie naszego spotkania zwrócimy szczególną uwagę na: 

- wybór optymalnego opodatkowania dla kreatywnych start-up'ów

- prawa autorskie w działalności gospodarczej i ich wpływ na na podatki

- optymalizację podatkową, czyli co należy robić, aby płacić mniej?

- częste błedy rachunkowe młodych firm

W kameralnej atmosferze poznacie blaski i cienie działalności start-up'ów w Polsce, wymienimy się doświadczeniami i podzielimy informacjami, aby Wasza działalność nabierała wiatru w żagle. 

Ilość miejsc dla uczestników: 10

Zapisy: prosimy o przesłanie emaila na adres agata@wobc.pl

Po otrzymaniu wiadomości zrotnej z potwierdzeniem wpisania na listę prosimy o dołączenie do wydarzenia na naszym profilu na Facebooku. 

 

Contact

agata@wobc.pl539607607
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

8 points
WOBC Łódź

Author other news

Entries recommended

No news available.