Login panel

Register

Okiem Łyskawy … tam gdzie przestrzeń nabiera nowego znaczenia czyli Azja Centralna - spotkanie w Klubie Podróżnika PTTK Pabianice (26.02.2016 00:00 - 26.02.2016 00:00)

Zapraszamy na spotkanie z Januszem Łyskawą. Jak mówi o sobie:" jestem ciekawy życia i świata i właśnie tą pasją chcę się dzielić".

Bardzo cieszymy się, że wystąpi w naszym Klubie z opowieścią o drogach i bezdrożach Kazachstanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu i Kirgistanu. To kraje dotychczas nie prezentowane na naszych spotkaniach. Janusz Łyskawa występował kilkukrotnie w Łodzi na różnych spotkaniach podróżniczych prezentując swoje relacje min z rejsu na Spitsbergen oraz z opowieścią o Azji Centralnej - tę opowieść usłyszymy tym razem w Pabianicach. Dwukrotnie został zwycięzcą łódzkiej „Nocy podróżnika".

"Relacja z 16 000 km przebytych bo drogach i bezdrożach Azji Centralnej. Drogi wiodły przez depresje sięgające 130 m p.p.m. i przełęcze przekraczające wysokość 4600m n.p.m., temperatury od +40 do -10 C. Ponadto stepy, pustynie i niebotyczne pasma górskie. Egzotyczne formacje skalne, przesympatyczni ludzie, ale także jezioro Aralskie jako świadectwo ekologicznej tragedii. Azja to także nowy wymiar przestrzeni o także to będę chciał pokazać. Zapraszam na prezentację :) "

26 lutego (piątek) 2016 godz. 18:30
Galeria „Ex Libris” Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach ul. Św. Jana 10

wstęp wolny

Organizatorzy:
Klub Podróżnika PTTK
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach
KTP "Aaron" PTTK Pabianice i Oddział PTTK Pabianice

Contact

poczta@ktpaaron.pabianice.pttk.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.