Login panel

Register

OGÓLNOPOLSKI KONKURS BEŁCHATÓW ART (05.07.2018 00:00 - 26.09.2018 00:00)

 

Masz pomysł, jak ciekawie pokazać Bełchatów oraz jego symbole? Nakręć 60-sekundowy film i weź udział w Ogólnopolskim konkursie BEŁCHATÓW ART!

 

Bełchatów i jego symbole oraz stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – to motywy przewodnie konkursu, na który zaprasza Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. Tematyka konkursu BEŁCHATÓW ART oscyluje wokół sześciu haseł: Adam, Ewa, raj, jabłko, Bełchatów i mała ojczyzna. Konkurs ma ogólnopolski zasięg i jest objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

 

- Ważne, abyśmy obchodzili stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w różnorodny sposób – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. - Cieszę się, że powstaną filmy, które pokażą Bełchatów z jego wszystkimi symbolami, ale jednocześnie będą nam przypominać, jak cenna jest wolność. Jestem bardzo ciekawa tego spojrzenia młodych ludzi na nasze miasto, lokalny patriotyzm i polską historię.

 

Bełchatów Art skierowany jest do osób, które ukończyły 15 lat. Konkursowe zadanie polega na nakręceniu filmu promującego Bełchatów, można go pokazać w sposób symboliczny. Ważne, aby pokazać własną wariację na temat miasta. Obraz nie może być dłuższy niż jedna minuta. W konkursie chodzi również o interpretację sześciu haseł, nawiązujących do herbu miasta z Adamem i Ewą oraz rocznicy niepodległości. Prace i filmy oceniać będzie czteroosobowe jury, przewidziane są nagrody za trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia. Prace można nadsyłać do 26 września. Konkurs rozstrzygnięty zostanie 14 października.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsce – 1000,00 zł

II miejsce – 600,00 zł

III miejsce – 400,00 zł

 

 

Weź udział w konkursach z jabłkiem w tle

 

 

 

 

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na www.belchatow.pl

Contact

promocja@um.belchatow.pl, j.maciejewska-karbowniczak@um.belchatow.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

36 points
UM Bełchatów

Author other news

Entries recommended

No news available.