Login panel

Register

OBLICZA HORRORU - NOC FILMOWA (02.05.2018 00:00 - 03.05.2018 00:00)

godz. 20.00 THE LODGERS. PRZEKLĘCI

reż. Brian O'Malley,

horror, Irlandia 2018, 93 minuty, od 15 lat

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

godz. 22.00 WINCHESTER. DOM DUCHÓW

reż. Michael Spierig, Peter Spierig,

horror, Australia 2018,100 minut, od 15 lat

Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała…

godz. 00.00 SŁUDZY DIABŁA

reż. Joko Anwor,

horror, Indonezja 2018, 107 minut, od 15 lat

Rini (Tara Basro) wraz z rodzicami (Bront Palarae i Ayu Laksmi) i trzema młodszymi braćmi zostają zmuszeni do sprzedania domu i zamieszkania u babci, aby opłacić kosztowne leczenie matki. Nieznana choroba, na którą kobieta zapadła trzy i pół roku temu, pochłania resztki rodzinnych oszczędności. Gdy chora umiera, ojciec Rini podejmuje się pracy, pozostawiając dzieci same w domu. Niedługo potem dom zaczyna nawiedzać upiorna zjawa łudząco przypominająca niedawno zmarłą kobietę. Wychodzi też na jaw ukrywany przez lata fakt o zawartym w przeszłości mrocznym pakcie, którego konsekwencje sięgają obecnie domowników. Aby uchronić rodzinę przed niebezpieczeństwem, Rini i jej bracia muszą rozwikłać tajemnicę z przeszłości.

Bilety na pojedynczy film: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy

Karnet na 3 tytuły 30 zł

Contact

Miejski Dom Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5, 97-500, Radomsko/ tel. 044 683 24 86
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

66 points
info@mdkradomsko.pl

Author other news

Entries recommended

No news available.