Login panel

Register

NURKOWA SJESTA | NS6 : Afryka nie jest dla Leszczy - spotkanie z Bartem Lukasikiem (19.04.2018 18:00 - 19.04.2018 19:30)

"AFRYKA NIE JEST DLA LESZCZY - Bart Lukasik"

NURKOWA SJESTA #6

termin: CZWARTEK  19.04.2018   godz. 18.00

miejsce:  ul. Legionów 69 w Łodzi (Centrum Nurkowe Seaquest)

WSTĘP WOLNY

19. Kwietnia zapraszamy na Nurkową Sjestę z Bartem Lukasikiem profesjonalnym podwodnym przewodnikiem w RPA i Mozambiku a także filmowcem, którego ujęcia są używane w wielu międzynarodowych produkcjach filmowych oraz publikacjach przyrodniczych o tematyce oceanicznej. 

Bart obiecał podzielić się wiedzą, którą zdobywał przez lata w naprawdę trudnych warunkach wybrzeża RPA i Mozambiku, a i opowie nieco o tym jak sam zaczynał filmową przygodę. Być może spotkanie to stanie się inspiracją dla Was. Spotkanie to będzie wyjątkową okazją do zdobycia praktycznych wskazówek na temat filmowania podwodnego z pierwszej ręki.

Lukasik jest również założyciem organizacji World Oceans Day - Poland, której celem jest poszerzanie wiedzy o oceanach wśród Polaków zatem Nurkowa Sjesta nie byłaby kompletna, gdybyśmy nie poruszyli tematu rafy koralowej. W tym roku obchodzony jest Międzynarodowy Rok Rafy Koralowej. Podczas sjesty porozmawiamy o znaczeniu rafy dla całego oceanu, o zagrożeniach związanych z jakimi zmaga się rafa i organizmy zamieszkujące je i o tym co Ty możesz zrobić aby przyczynić się do poprawy stanu raf. To jest możliwe.

www.bartlukasik.com

 

NURKOWA SJESTA

To cykl spotkań czwartkowych podczas których poruszamy wiele ciekawych tematów ze sfery nurkowej, morskiej, oceanicznej. Staramy się aby każde spotkanie poruszało inny element nurkowania i tak znajdziecie na liście tematy podróżnicze, dla miłośników zwierząt morskich, sprzętowców, fotografów, kamerzystów i wielu innych. Spotkania poprowadzą członkowie naszego zespołu Najlepszych Nurkowań, Centrum Nurkowego Seaquest, Fotografiapodwodna.pl a także Goście Specjalni, których zaprosiliśmy z zewnątrz.

 

 

Mamy nadzieję, że formuła spotkań będzie dla Was atrakcyjna. Zapraszamy Was osobiście, w pojedynkę i w towarzystwie. Spotkania będą prowadzone w luźnej atmosferze i będą trwały do godziny, żeby każdy mógł wpaść :)

 

Contact

tel.: 42 648 57 63
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.