Login panel

Register

NOC MUZEÓW W SE-MA-FOR MUZEUM ANIMACJI (14.05.2016 12:00 - 15.05.2016 01:00)

MOC ATRAKCJI W NOC MUZEÓW !

SPOTKANIE Z USIĄ I PARAUSZKIEM !

JAK DZIAŁAJĄ ROBOTY ? -> pokaz programowania robotów !

BAŃKOWA ZABAWA !

TUWIMA 54 !

ZWIEDZANIE - WARSZTATY - KINO - MALOWANIE TWARZY- ZABAWY ANIMACYJNE - POKAZ ROBOTÓW - LOTERIA - FOOD TRUCK - WIELE WIELE INNYCH!

Nocy Muzeów w Se-ma-for Muzeum Animacji to moc atrakcji dla najmłodszych, ale również
dla dorosłych świetna zabawa i sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. W ramach Nocy Muzeów przygotowaliśmy dla Państwa zwiedzanie wystawy, warsztaty filmowe (animacja poklatkowa), animacje, gry i zabawy etc.
Magiczna wystawa, na której spotkacie Państwo ulubionych bohaterów kultowych dobranocek
i filmów animowanych. Wcielą się Państwo w gwiazdę Hollywood trzymając w dłoniach złotą statuetkę Oscara. To jedno z nielicznych miejsc, gdzie nadal powstają filmy animowane. Poznają Państwo historię polskiej i światowej animacji oraz tajniki technik animacyjnych. Na szlaku bajkowym nie zabraknie Kultowego Misia Usztaka, Misia Colargola, Pingwina Pik-Poka, Parauszka
i wielu innych znanych i lubianych bohaterów. Filmowa podróż nie może odbyć się bez projekcji
w kinie filmów, których dekoracje oglądali Państwo na wystawie. Zwieńczeniem filmowej podróży będzie warsztat filmowy, który krok po kroku nauczy Państwa jak stworzyć swój pierwszy film, który otrzymają Państwo w wersji elektronicznej!
Na gości czekają atrakcje w plenerze: loteria fantowa, gry, zabawy (puzzle xxl, memory, zagadki logiczne, piasek kinetyczny, gra planszowa etc.). Dodatkową oprawę stanowić będą bańki mydlane oraz Parauszek i Usia- bohaterzy serialu Parauszek i Przyjaciele (animator przebrany w kostium) zachęcający do udziału w poszczególnych warsztatach, grach i zabawach.

Se-ma-for Muzeum Animacji

ul. Targowa 1/3 B. 24 (wejście od ul. Tuwima 54)

90-022 Łódź

Contact

Rezerwacje telefoniczne oraz mailoweTel.: (42) 682-26-01muzeum@se-ma-for.com
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.