Login panel

Register

Night of the Proms - 12 marca 2016 r. - Atlas Arena Łódź (12.03.2016 19:00 - 12.03.2016 21:00)

12 marca 2016 r. - NIGHT OF THE PROMS - ATLAS ARENA ŁÓDŹ

 

Na scenie świetni wokaliści: Zucchero, Lisa Stansfield, Simple Minds, Blue Cafe, John Miles i Jennifer Pike. Obok nich orkiestra symfoniczna oraz chór. Fuzja muzyki klasycznej i popowych przebojów. To najkrótsza definicja koncertów z cyklu „Night Of The Proms”, który od 30 lat cieszy się popularnością w Europie. W Polsce odbędzie się po raz trzeci – 12 marca 2016 r. w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Pomysł „Night Of The Proms” narodził się w 1985 roku w głowach dwóch belgijskich studentów, którzy wymarzyli sobie widowisko jednoczące klasykę i pop, muzyków poważnych i rockmanów. Od tamtej pory na całym świecie odbyło się ponad 800 koncertów, które obejrzało niemal 10 mln widzów. W towarzystwie orkiestry symfonicznej swoje największe przeboje śpiewał m.in. Seal, Joe Cocker, Sting, James Brown, Macy Gray, czy Sinéad O’Connor. Udział gwiazd i świetnie dobrany repertuar są tylko częścią widowiska, które dopełnia technika oświetleniowa i nagłośnieniowa na najwyższym światowym poziomie. „Night Of The Proms” to perfekcyjnie wyreżyserowany, emocjonujący spektakl.

 https://www.youtube.com/watch?v=dw-mIyQWxT8

Podczas kolejnego łódzkiego koncertu zaśpiewają: Zucchero, Lisa Stansfield, Simple Minds, John Miles, Jennifer Pike i Blue Cafe. Towarzyszyć będzie im orkiestra IL Novecento pod batutą Roberta Groslota oraz Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej. Co usłyszymy? To tajemnica. Zaskoczenie jest nieodłącznym elementem show.

 

Więcej o koncercie : www.notp.pl / www.facebook.com/notppl

 

Bilety dostępne za pośrednictwem strony www.eventim.pl oraz we wszystkich punktach sprzedaży współpracujących z Eventim.

Contact

Music Events Poland Sp. z o.o.Marta Pokorskatel. 503 010 302prasa@notp.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

4 points
marta@free-time.pl

Author other news

Entries recommended

No news available.