Login panel

Register

Na ślizgawkę czas!

Lodowisko miejskie rozpoczyna kolejny sezon! Już w drugiej połowie listopada miłośnicy łyżwiarstwa będą mogli korzystać z obiektu na osiedlu Dolnośląskim (ul. Edwardów 6) – zamrażanie wielkiej ślizgawki właśnie trwa!

- Przygotowanie płyty jak zawsze potrwa kilka dni. Lodowisko powstaje bowiem stopniowo. Zraszanie terenu i polewanie wodą trzeba regularnie powtarzać. Warunki atmosferyczne nam sprzyjają. Jestem więc przekonany, że ponownie zaproponujemy bełchatowianom bardzo dobre warunki do jazdy - mówi Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego „AS” administrującego lodowiskiem.

Warto pamiętać o harmonogramie pracy lodowiska. Podobnie jak w poprzednich sezonach i w tym roku obiekt czynny będzie od 9.00 do 21.00 przez siedem dni w tygodniu. Wejścia na taflę są co półtorej godziny, a ostatnie o 19.30. Ponadto, w związku z działalnością klubów informujemy o wyłączeniu tafli w:

 

     

  • poniedziałek, środę i piątek w godzinach 16.30 – 18.00 – zajęcia hokejowe UKS „Niedźwiadek”

  • wtorki i czwartki w godzinach 19.30 – 21.00 – zajęcia hokejowe Towarzystwa „Niedźwiedź”

  • sobotę i niedzielę w godzinach 10.30 – 13.00 – zajęcia szkoły „Piruet”

  •  

 

Wzorem lat ubiegłych w godzinach dopołudniowych z wejść będą także korzystać uczniowie bełchatowskich szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego.

Co niezwykle ważne dla łyżwiarzy – ceny pozostają bez zmian. Za jednorazowe wejście dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą 2 zł, zaś dorośli 5 zł. Osoby, które chciałyby skorzystać z lodowiska, a nie mają swoich łyżew będą mogły je wypożyczyć. Koszt wypożyczenia sprzętu na jedną godzinę, to 5 zł. - Dysponujemy łyżwami figurowymi oraz hokejowymi w różnych rozmiarach. Z pewnością więc każdy dopasuje odpowiednie dla siebie. Dodatkowo każdy zainteresowany bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć kask - podsumowuje Andrzejewski.


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.