Login panel

Register

Młodzieżowe obserwatorium (16.07.2017 18:00 - 06.08.2017 19:00)

Fundacja ISKRA w kulturze zakłada firmę i szuka chętnych do pracy przy realizacji projektu „Młodzieżowe obserwatorium”. Wymagania: wiek między 8 a 15 lat, miejsce zamieszkania Bogusławice oraz dyspozycyjność w wakacje. Każdy chętny będzie musiał wypełnić formularz aplikacyjny oraz wysłać CV. Bez obaw, na początku lipca rozpocznie się rekrutacja, podczas której każdy przyszły pracownik otrzyma odpowiednie formularze do wypełnienia.

Głównym zadaniem „Młodzieżowego obserwatorium” będzie stworzenie przestrzeni do pracy z lokalną społecznością. Grupa badaczy przez dwa tygodnie będzie badała Bogusławice, a wyniki ich prac zobaczymy w publikacji oraz w słuchowisku.  Projekt jest zorganizowany tak, by jego uczestnicy mieli możliwość poznania nie tylko własnego miejsca zamieszkania, ale także i samego siebie. Pomoże im w tym sztuka, która stanowi płaszczyznę do wyrażania siebie, wspiera w artykułowaniu swoich myśli. Projekt ma na celu nauczyć młodzież, by w życiu dokonywała wartościowych wyborów, nie bała się marzyć i wiedziała jak je spełniać.

Projekt będzie realizowany dzięki przyznanej nagrodzie przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Contact

e-mail: iskra.kultura@gmail.com
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

2 points
iskra.kultura@gmail.com

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.