Login panel

Register

MIKROKOSMOS - Park Edukacyjno - Rozrywkowy

Park Edukacyjno - Rozrywkowy MIKROKOSMOS to wspaniałe miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Niepowtarzalne połączenie zabawy z nauką wkomponowane w zaciszny, piękny ogród pełen roślinnych okazów. 
Pierwszy park na świecie z owadami gigantami! Jest to miejsce o powierzchni niemal 10 000 m², na której można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów, wykonane z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. W Parku znajduje się kilkadziesiąt owadów, znacznie większych od dorosłego człowieka – owady wykonane są z wielokrotnym powiększeniem.
Z myślą o dzieciach i młodzieży uczącej się, w Parku stworzono ścieżki dydaktyczne, przy których spotkamy owady z wypisanymi najciekawszymi informacjami na temat każdego z nich. Zimą zapraszamy do Zimowej Krainy 2 BIEGUNY, łączącej Arktykę i Antarktydę. Tylko tu spotkać można wierne repliki zwierząt występujących w obu tych miejscach w naturalnej wielkości.

Contact

ul. Pasikonika 5, 97-225 Ujazd (wjazd od ul. Parkowej), tel. 533-489-260, e-mail: mikrokosmos@mikrokosmos.edu.pl, lekcja@mikrokosmos.edu.pl
Place link

Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.