Login panel

Register

Mietek Szcześniak - koncert (26.04.2019 19:00 - 26.04.2019 21:00)

Tradycyjnie już z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu, który wypada 30 kwietnia, Klub jazzowy SWING funkcjonujący w ramach Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na koncert, który znów będzie można uznać za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku w naszym mieście.

Po dwóch olśniewających głosach kobiecych – w 2017 r. gościliśmy Natalię Kukulską, zaś w roku ubiegłym Annę Marię Jopek – czas na głos męski. Na koncercie, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. (piątek) w Kinoteatrze „Polonez” przed skierniewicką publicznością wystąpi jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów soulowych i jazzowych, kompozytor i autor tekstów – Mietek Szcześniak.

Artysta ma na koncie siedem albumów, z których dwa ostatnie: „Songs from Yesterday” nagrany wspólnie z Krzysztofem Herdzinem (2015) oraz „Nierówni” – zawierający kompozycje Mietka Szcześniaka do wierszy ks. Jana Twardowskiego (2016) zyskały odpowiednio status platynowej i złotej płyty.

Na koncercie Artysta z towarzyszeniem Zespołu w doborowym składzie: Agnieszka Gorączkowska – chórki; Bartek Jakubiec – gitara; Tomasz Kańtoch – bas; Grzegorz Kańtoch – perkusja oraz Paweł "BZIM" Zarecki – instrumenty klawiszowe zaprezentuje program, na który złożą się jego największe przeboje oraz utwory, które nawiążą do okoliczności występu – obchodów Międzynarodowego Dnia Jazzu.

Bilety do nabycia w kasach Kinoteatru „Polonez” i Centrum Kultury i Sztuki oraz na www.cekis.pl 

Serdecznie zapraszamy !

Contact

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach ; Adam Michalak - starszy specjalista ds. impresariatu ; +48 570 699 155 ; adam.michalak@cekis.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.