Login panel

Register

Meble najwyższej jakości, konkurs, nagrody i inne atrakcje, czyli RADOMSKO MEBLUJE na MIXERZE REGIONALNYM w Łodzi

 

Wszystkich poszukujących mebli lub chcących odmienić wnętrza swoich mieszkań lub domów, zapraszamy w sobotę, 2 września, na ul. Piotrkowską w Łodzi. Podczas kolejnej edycji MIXERA REGIONALNEGO Radomsko zaprezentuje ofertę lokalnych producentów mebli zrzeszonych w projekcie RADOMSKO MEBLUJE, której różnorodność pozwala na wyposażenie: jadalni, salonu, łazienki, kuchni, pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego czy hallu. W atmosferze sprzyjającej rozmowom, będzie można poznać szeroką gamę mebli z Radomska, które nie tylko zmieniają wygląd pomieszczeń, ale nadają im też niepowtarzalnego klimatu, gwarantując tym samym funkcjonalność i trwałość.

Obecność na stoisku firmy MEBLOMAX wraz ze swoją kolekcją mebli będzie dodatkową okazją do poznania doskonałej jakości produktów radomszczańskiej firmy, która z uznaniem podbija polski i zagraniczny rynek mebli. Prezentacji towarzyszyć będzie konkurs plastyczny dla dzieci, zadaniem których będzie narysowanie pokoju swoich marzeń. Milusińscy biorący udział w konkursie, zapewnione będą mieć specjalne miejsce i wszelkie materiały do wykonania pracy, a także upominek – niespodzianka. Werdykt komisji, która dokona wyboru najpiękniejszego marzenia, ogłoszony zostanie najpóźniej 19 września br. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 750 zł na zakup mebli w salonie firmowym fundatora – firmy MEBLOMAX , który mieści się na ul. Tuszyńskiej w Rzgowie. Ponadto wszyscy, którzy odwiedzą stoisko RADOMSKO MEBLUJE i zrobią selfie w naszej „ polaroidowej” ramce, a potem umieszczą je na facebook'owym profilu RADOMSKO MEBLUJE, otrzymają nagrody niespodzianki.

MIXER REGIONALNY to jedna z najważniejszych imprez promocyjnych województwa łódzkiego, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Nasz udział w poprzednich odsłonach przedsięwzięcia potwierdził ogromne zainteresowanie meblami z Radomska, dlatego też uczestnictwo w tegorocznej edycji będzie po raz kolejny doskonałą okazją do szerokiej prezentacji oferty radomszczańskich producentów mebli. Mamy również nadzieję, że przygotowane na stoisku atrakcje nie tylko przyciągną uwagę odwiedzających MIXER, ale też zagwarantują doskonałą zabawę i mnóstwo radości.

Do zobaczenia na Piotrkowskiej :)

 

 

 


Gallery

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.