Login panel

Register

Marsz dla Życia i Rodziny. Brzeziny 2016 (21.07.2016 17:00 - 21.07.2016 20:00)

„Każde życie jest bezcenne” to hasło tegorocznego Marszu dla Życia i Rodziny, który 21 lipca br. przejdzie ulicami Brzezin. Uczestnicy tej ogólnopolskiej akcji wyrażą przekonanie, że szacunek dla życia i rodziny stanowi fundament ładu społecznego.
W tym roku Marsz w Brzezinach będzie wpisywał się w przebieg Światowych Dni Młodzieży przeprowadzanych również w Regionie Brzezińskim. Tego dnia spotkania młodzieży będą skupiać się wokół tematyki życia: „MOJA ŁÓDŹ, MOJE ŻYCIE”.

O godz. 17.00 młodzież z zagranicy oraz mieszkańcy Brzezin zgromadzą się w centrum miasta - na Placu Jana Pawła II, skąd ulicami Brzezin udadzą się do kościoła pw. Św. Anny – patronki Brzezin, a także małżeństw i rodzin. Trasa przemarszu będzie wiodła ulicami: Piłsudskiego, Matuszewskiego, Żeromskiego, Andersa, Św. Anny (do kościoła Św. Anny). Następnie o godz. 17:30 będzie odprawiona uroczysta Msza Święta dla mieszkańców oraz młodzieży Regionu Brzezińskiego uczestniczącej w Światowych Dniach Młodzieży. Wieczorem (od godz. 18.30) mieszkańcy będą mogli uczestniczyć we wspólnej integracji i koncercie w ogrodach Muzeum Regionalnego w Brzezinach.

Contact

media@cpik-brzeziny.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

128 points
Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

Author other news

Entries recommended

No news available.