Login panel

Register

MARATON HALLOWEEN (31.10.2017 20:00 - 01.11.2017 02:30)

31.10.2017r.

00:30 20:00 22:30

 

Zapraszamy 31 października na Maraton Halloween. Podczas nocy filmowej na wszystkich będzie czekał słodko-mroczny poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. 

Bilety na pojedynczy tytuł: 17 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 14 zł (grupowy). Karnet na 3 filmy - 30 zł.


31.10. godz. 20.00

TO

reż.: Andres Muschietti
gatunek: horror
produkcja: USA
czas: 135 min.
od 15 lat

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.


godz.22.30

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA

reż.:
gatunek: horror
produkcja: USA
czas: 110 min
od 15 lat

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.


godz.00.30

KRUCYFIKS

reż.
gatunek:
produkcja:
czas:od 15 lat

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

 

Contact

info@mdkradomsko.pl

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.