Login panel

Register

Maraton Filmowy W Se-Ma-For Muzeum Animacji 17+ (27.05.2016 16:00 - 27.05.2016 17:00)

Maraton filmowy ! Już 27 maja o godzinie 16.00 ! Przenieś się w świat filmu z Se-ma-for Muzeum Animacji ! Podczas maratonu zaznasz dreszczyku niepowtarzalnych emocji ! 

Ichthys - to przypowieść filmowa o wyczekiwaniu i spełnieniu. Opowiada o mężczyźnie w sile wieku, który jest jedynym gościem w restauracji. Przyjmuje go kelner o twarzy cherubina, u którego zamawia rybę. Po wyjściu kelnera mężczyzna oczekuje na swoje zamówienie. Czas upływa. Kiedy kelner powraca, klient sprawia wrażenie martwego.

MAKING OFF ICHTHYS - Kulisy powstawania filmu ! Tylko u Nas ! Jak powstał film w Studiu Filmowym Se-ma-for ? Dowiecie się tego na maratonie filmowym w Se-ma-for Muzeum Animacji ! 

NIEBIESKI POKÓJ - Film opowiada o człowieku pogrążonym w śpiączce. Stan ten wywołuje oniryczne, niepokojące wizje, w których bohater musi zmierzyć się z własnymi lękami i wspomnieniami. Znajduje się w niebieskim pokoju, z którego próbuje się wydostać, a okno jest jego jedynym łącznikiem ze światem. Bohater jest pogrążony w świecie swojego wewnętrznego chaosu, z którego stopniowo wyłania się to, co jest dla niego najważniejsze. Samotnie musi rozliczyć się ze swoją przeszłością, aby móc uwolnić się od niej i opuścić niebieski pokój. Film realizowany w poklatkowej technice malarskiej. 

ŚWITEŹ - Film Kamila Polaka opowiada historię tajemniczego jeziora, na dnie którego leży zaklęte średniowieczne miasto."Świteź" przenosi elementy malarstwa olejnego i temperowego w trójwymiarową przestrzeń, łącząc środki wyrazu klasycznej animacji z efektami i animacją komputerową, a wszystko to podporządkowane zostaje - skomponowanej specjalnie na potrzeby filmu - muzyce na orkiestrę symfoniczną i chór. Całość tworzy niezwykle ekspresyjny i unikalny estetycznie efekt. "Świteź" stanowi nowoczesne połączenie literatury, malarstwa, muzyki i animacji. 

Wiek : 17+

Contact

Rezerwacje na maraton: muzeum@se-ma-for.com oraz (42) 682 26 01Se-ma-for Muzeum Animacjiul. Targowa 1/3 B. 24 (wejście od ul. Tuwima 54)90-022 Łódź
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.