Login panel

Register

Łowcy.B w Kutnie! (19.05.2016 19:00 - 19.05.2016 20:30)

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od ponad 13 lat.

Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale: 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydził by się Monty Python. Jako jedyni  w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży J

Aktualnie Kabaret Łowcy.B występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2016r łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Zapraszamy 19 maja o godz. 19.00 do Kutnowskiego Domu Kultury, bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie KDK, CTMiT oraz w sprzedaży ONLINE na www.kdk.net.pl!

Contact

KDK/mail.sekretariat@kdk.net.pl/tel. 24 254 21 37
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.