Login panel

Register

Łódzkie Design Thinking BarCamp #2. (28.02.2017 00:00 - 28.02.2017 00:00)

Zapraszamy na Łódzkie Design Thinking BarCamp #2.

Łódzkie Design Thinking BarCamp #2 to świetna okazja, aby spotkać ciekawych ludzi i w niezobowiązującej atmosferze dowiedzieć się więcej o kreatywnych sposobach rozwiązywania problemów i projektowania innowacji.

Spotkanie ma na celu integrację środowisk kreatywnych w regionie łódzkim, nawiązanie wartościowych relacji, wymianę doświadczeń, wiedzy i inspiracji.

Tym razem pokażemy pomysły, pasje, które wyznaczyły cele zawodowe i biznesowe naszych gości. Opowiemy o tym dlaczego kompetencje bywają ważniejsze niż wiedza i w czym mogą pomóc przy planowaniu biznesu.


Podczas spotkania swoim doświadczeniem podzielą się z Wami:

Michał Piernikowski - entuzjasta projektowania i działań miejskich.
Dyrektor Łódź Design Festiwal. Inicjator i współtwórca wielu projektów związanych z przemysłami kreatywnymi, m.in.: konkursu dla młodych projektantów make me!, plebiscytu i znaku jakości must have, Art Inkubatora czy Konferencji BiznesUp.

Michał opowie Wam o tym jak połączyć wizję artystyczną z biznesem i dlaczego warto być kreatywnym.

Dorota Karczmarska - z pasji i wykształcenia architekt wnętrz, właściciel i główny projektant w firmie INDOOR creations projektującej wnętrza i drobne elementy wyposażenia wnętrz. Od 2007 roku solowo i w biurach projektowych realizowała projekty prywatne i komercyjne zarówno krajowe jak i zagraniczne. Docenia wartość komfortu w codziennym życiu dlatego poprzez przemyślany projekt rozwiązuje problemy swoich klientów i kształtuje pozytywne zachowania. Prywatnie pochłonęły ją współczesne style tańców afrykańskich oraz samba brazylijska, którą tańczy w zespole Samba Extrema.

Sylwia Bieniek - założycielka firmy efektWOW, architekt wnętrz z dziesięcioletnim stażem zawodowym. Zdobyła olbrzymią wiedzę wykonawczą i techniczną głównie podczas pracy i realizacji dużych inwestycji w Polsce i poza granicami kraju. Zderzenie artystycznej duszy z wieloletnim doświadczeniem powoduje, że nie boi się żadnych wyzwań projektowych. Dla swoich klientów chętnie też projektuje i realizuje meble na indywidualne zamówienie. Od grudnia 2015r. prowadzi profil na Fb, na którym dzieli się swoją wiedzą i nowinkami wnętrzarskimi.

Dziewczyny opowiedzą o udziale w projekcie Kreatywna Przedsiębiorczość II, spełnianiu marzeń związanych z prowadzeniem własnej działalności i o tym jak design thinking usprawnił pracę z klientem we wspólnie realizowanych projektach wnętrzarskich.

Michal Blaszczyk - ekspert ds. funduszy unijnych. Od 2004 przekłada świat dotacji na język zrozumiały dla przedsiębiorców, pomaga pozyskiwać dotacje, realizować i rozliczyć projekt. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów krajowych i międzynarodowych, w różnych branżach od IT po przemysły kreatywne. Od kilku lat wspiera młodych łódzkich przedsiębiorców w otwieraniu własnych firm jako szkoleniowiec i doradca. Aktywnie promuje fundusze dla województwa łódzkiego m.in.
prowadząc cykl praktycznych webinariów poświęconych tej tematyce. Od września 2016 rozwija nowy, bardzo osobisty i czerpiący z rodzinnych tradycji biznes pod marką Spiżarnia Rydzyńska.

Michał opowie o tym jak łączy pasję z biznesem, wykorzystując design thinking.

Spotkanie poprowadzi:
Beata Michalska-Dominiak - od kilku lat związana z Promuje Łódzkie w roli głównego specjalisty ds. marketingu, brand managera odpowiedzialnego za promowanie idei design thinking oraz rozwój marki „Promuje Łódzkie”. Doświadczony moderator design thinking, trener, praktyk. Wierzy, że dzięki design thinking&doing można zaprojektować sukces i skutecznie budować przewagę w każdej dziedzinie.

Do wzięcia udziału w Łódzkie Design Thinking BarCamp #2 zapraszamy osoby prowadzące lub planujące prowadzenie biznesu, studentów, pracowników administracji, uczelni i innych zainteresowanych tematem myślenia projektowego.

W czasie spotkania znajdzie się również przestrzeń dla Waszych historii, pytań i dyskusji. Zależy nam na Waszym zaangażowaniu!

Po BarCampie zapraszamy Was na koncert LOKAL BLUES ORCHESTRA czyli Bluesowy Jam Ostatkowy!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dołączajcie do wydarzenia na FB!
www.facebook.com/events/365952943789560

Zajrzyjcie również na www.dt.lodzkie.pl


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.