Login panel

Register

Łódź Service jam – zapraszamy! (18.02.2017 00:00 - 19.02.2017 00:00)

Łódź Service Jam to wydarzenie będące częścią globalnej społeczności ludzi zaangażowanych w działalność na rzecz społeczności regionalnych (Global Service Jam). Rokrocznie multidyscyplinarne grupy projektowe z całego świata zbierają się w jednym czasie i z wykorzystaniem tej samej inspiracji, pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą wpłynąć na poprawę jakości naszego życia.

Jam w Polsce odbył się sześć lat temu w Poznaniu. My - Łodzianie bardzo wcześnie staliśmy się częścią ogólnoświatowej społeczności Global Service Jam. Pierwszy Łódź Service Jam odbył się w 2013 roku podczas Łódź Design Festival, dzięki zaangażowaniu Art_Inkubatora.

Jest to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych kreatywnymi metodami pracy, którzy chcieliby poznać lub pogłębić wiedzę na temat metodyki design thinking, pomysłowych, otwartych, którzy chcieliby mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość i popracować nad ciekawymi wyzwaniami.

Jam to cały weekend kreatywnego działania i współpracy, by stworzyć innowacyjne projekty, które mogą rozwiązać problemy ludzi. To również możliwość poznania, ciekawych ludzi i nawiązania wartościowych relacji.

W tym roku po raz kolejny zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wartościowym wydarzeniu.

GDZIE?

Art_Inkubator, Łódź, ul. Tymienieckiego 3

KIEDY?

18-19 lutego 2017 r.

Sobota 9:00 - 17:00

Niedziela 9:00 - 17:00

JAK?

Udział w Łódź Jam Service 2016 jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w Jamie prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod poniższym linkiem.

goo.gl/forms/emhtyFxD3rOIAMw12

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przemyślane zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2017 r. Informację o zakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w wydarzeniu zostaną przesłane najpóźniej do dnia 14 lutego 2017 r.

Organizatorami Łódź Service Jam są Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódź Design Festival.

www.facebook.com/events/1369541979744347/

www.dt.lodzkie.pl

dtblog@lodzkie.pl


Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.