Login panel

Register

"Leśna dziesiątka" w Żytnie (09.06.2018 14:00 - 09.06.2018 18:30)

Zgłoś się do „Leśnej dziesiątki”

Ruszyły zapisy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiej imprezy sportowej "Leśna Dziesiątka w Żytnie, planowanej na 9 czerwca br. Organizatorzy zachęcają do biegania i chodzenia z kijkami po okolicznych lasach. Patronem Honorowym imprezy jest już po raz czwarty Marszałek Województwa Łódzkiego.

"Leśna Dziesiątka" to rywalizacja w biegu crossowym na 10 km i marszu Nordic Walking na 7 km. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie www.inessport.pl. Będzie się też można zapisać w dniu zawodów, ale jest to zawsze mniej korzystne. Po pierwsze może być nieco uboższy pakiet startowy. Po drugie opłata startowa w dniu zawodów jest też nieco wyższa - 50zł. Rejestrując się internetowo do 4 czerwca zapłacimy tylko 30 zł.

W ubiegłych latach w imprezie brało udział blisko 150 osób. Najlepszy czas w biegu wyniósł 34, a w marszu 48 minut. Opinie uczestników w internecie były bardzo pozytywne. - Trasa nie jest łatwa, bo dość piaszczysta, co przy wysokiej temperaturze może być uciążliwe - mówi Benon Zawada, prezes Victorii Żytno. - Jednak zapewniamy dwa punkty nawadniania, świetną atmosferę i bogate pakiety startowe m.in. z napojem energetycznym i kubkiem z logo biegu. Nagradzamy oczywiście zwycięzców, ale też każdy zawodnik dostaje medal i ma szansę na wylosowanie nagrody – dodaje. Leśną Dziesiątkę organizje sekcja biegowa klubu sportowego "Victoria" Żytno. Jej strategicznymi partnerami są: Województwo Łódzkie, a także wójt i gmina Żytno.

A.N.

Contact

Sekcja biegowa Klubu Sportowego Victoria Żytno, ul. Krótka 4,97-532 Żytno, tel. 505 812 431
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

2 points
a.n@interia.pl

Author other news

No news available.

Entries recommended

No news available.