Login panel

Register

KORTEZ GWIAZDĄ FESTIWALU/SZTUKI/JABŁKA 2018 W BEŁCHATOWIE (23.09.2018 00:00 - 23.09.2018 00:00)

KORTEZ będzie gwiazdą tegorocznego Festiwalu/Sztuki/Jabłka - Bełchatów 2018. Koncert tego popularnego polskiego wokalisty odbędzie się 23 września 2018 r. o godz. 19:00 w parku przy Muzeum Regionalnym. Wstęp wolny!

 

 

Kortez, czyli Łukasz Federkiewicz pochodzi z Iwonicza i jest muzycznym ewenemetem na polskiej scenie. W 2015 roku zadebiutował piosenką ,,Zostań”. Błyskawicznie zyskał rozgłos i sympatię zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Obdarzony głębokim i lekko szorstkim głosem, śpiewa nieprzekombinowane piosenki o miłości i jej braku. Małomówny o ciepłym i przenikliwym spojrzeniu bardzo szybko stał się ponadpokoleniowym głosem w naszym kraju.

 

W tym roku Korteza usłyszeć można było m.in. na koncertach Męskiego Grania. a zapowiadający je kawałek ,,Poczatek", nagrany wspólnie z Dawidem Podsiadło i Krzysztofem Zalewskim, bije rekordy popularności. Warto dodać, że Krzysztof Zalewski był gwiazdą bełchatowskiego Festiwalu/Sztuki/Jabłka w ubiegłym roku.

 

Wydarzenie facebook: KORTEZ w Bełchatowie


Festiwal/Sztuki/Jabłka - Bełchatów 2018 odbędzie się w dniach 21-23 września. Będzie energetycznie, żywiołowo i z pasją – w programie m.in. wystawy, koncerty, warsztaty, pokazy oraz happeningi. Szczegóły dostępne na stronie www.belchatow.pl oraz na festiwalowym profilu na facebooku, który dostępny jest TUTAJ.

Contact

promocja@um.belchatow.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

36 points
UM Bełchatów

Author other news

Entries recommended

No news available.