Login panel

Register

Koncert Krzysztof Ścierański (04.06.2016 18:00 - 04.06.2016 19:30)

Zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na koncert jednego z najlepszych basistów naszego kraju. Krzysztof Ścierański wystąpi 4 czerwca o godz. 18.00 w kutnowskim CTMiT.

Jest muzycznym samoukiem (ukończył Pomaturalną Szkołę Ochrony Środowiska). Po kilku latach gry w amatorskich zespołach, m.in. w hard-rockowym Systemie, został w wieku 22 lat basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów, także za granicą, m.in. na festiwalach w Hiszpanii i w Indiach.

W 1980 na zaproszenie Zbigniewa Namysłowskiego przystąpił do zespołu Air Condition. Na kilka dni przed ogłoszeniem stanu wojennego zagrał pierwszy koncert ze swoim nowym zespołem, String Connection Krzesimira Dębskiego. Po zawieszeniu działalności przez grupę, Ścierański zaczął realizację projektów autorskich.

Obecnie grywa z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Ryszard Sygitowicz, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w naszych kasach oraz w sprzedaży ONLINE na www.kdk.net.pl

Contact

Kutnowski Dom Kultury, www.kdk.net.pl
Event link

Gallery

Map

Coments

You must loggin

Entries recommended

No news available.